Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Tym razem bez adopcji

› Społeczeństwo ponad rok temu    5.07.2015
Anna Twardowska
komentarzy 2 ocen 41 / 100%
A A A
 fot. A. Twardowska

Zakończyły się kolejne już w tym roku Drzwi Otwarte w schronisku w Dalabuszkach. Z powodu upałów, dziś odwiedziło je nieco mniej osób niż zwykle. Ci, którzy się pojawili, chętnie wyprawadzali psy oraz zostawili dla nich smakołyki.

 

Jak przeknują wolontariusze, wraz z początkiem wakacji wzrasta liczba porzucanych zwierząt. Niestety, tym razem dzień zakończył się bez adopcji. 

 

Schronisko w miesiącach letnich zaprasza do odwiedzin średnio raz w miesiącu. Aby być na bieżąco z wydarzeniami, odwiedź facebookowy profil Stowarzyszenia NOE (kliknij).

 

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, zajrzyj na naszą podstronę (kliknij).

 

 

+ 41 głosów: 41 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Mieszkaniec powiatu
  ponad rok temu ocena: 13%  2
  Może już to pisałem, rozumiem schronisko i w nim psy. Niestety po tygodniu od dotarcia psa do schroniska, jeśli nikt się po niego nie zgłosi należy go uśpić. Nie chce płacić podatków na jakieś bezpańskie psy. Pies to zwierzę tak samo koń czy kot lub kurczak albo kaczka. Nie słyszałem o schronisku dla kaczek albo kurczaków.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ bingo
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  cóż wydaje mi się że powinno się tępić taką znieczulicę jaka panuje wobec wypisujących takie komentarze na temat tych pokrzywdzonych psiaków,pisząc ten komentarz zastanów się nad tym ze jesteś ssakiem a więc należysz do grupy zwierząt tak samo jak te psy!