Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Tym razem nie czerwone, ale szare, "tętniące życiem"

› Społeczeństwo 6 dni temu    12.01.2021
Bogdan Bujak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Piaski Serce odsłonili Edyta Biernacka, prezes Fundacji Fabryka Pomysłów oraz dyrektor Krzysztof JakubowskiPiaski Serce odsłonili Edyta Biernacka, prezes Fundacji Fabryka Pomysłów oraz dyrektor Krzysztof Jakubowski fot. Fundacja Fabryka Pomysłów

Wójt Wiesław Glapka oraz Krzysztof Jakubowski, dyrektor Mondi-Simet, firmy, która sfinansowała całą instalację jako pierwsi wrzucili nakrętki do serca odsłoniątego dziś w centrum Piasków. 

Zanim charytatywna inicjatywa, która wyszła z szeregów Fundacji Fabryka Pomysłów przyjęła materialną formę potrzebna była zgoda Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na umieszczenie obiektu na piaskowskim rynku. Jak dowiadujemy się, konserwator odniósł się pozytywnie do projektu wizualizacji serca przedstawionym we wniosku złożonym formalnie do instytucji przez gminę Piaski.

CZEKAMY na zgłoszenia w akcji "Przekaż swój 1% dobra"

- Zbieranie nakrętek ma na celu wsparcie osób w trudnej sytuacji życiowej i ochronę środowiska naturalnego. Uczy ekologii i pomagania innym w potrzebie, a jednocześnie nie wymaga nakładów finansowych - tłumaczą pomysłodawcy przedsięwzięcia.

W odróżnieniu od pozostałych serc, które stanęły już w wielu miejscowościach na terenie naszego powiatu, choćby tego gostyńskiego, piaskowska instalacja nie ma koloru czerwonego, lecz jest szara. 

ZOBACZ: jakie nagrody możesz wygrać w naszym KONKURSIE z okazji Dnia Babci i Dziadka

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Sann
  5 dni temu ocena: 100%  3
  Wiadomo że powinien być czerwony. Byłby bardziej trafiony, rozpoznawalny no ale konserwator zawsze musi wszystko popsuć. Ja tym wszystkim konserwatorom kazałabym pozakładać worki jutowe, giry omotać starymi szmatami i kazać tak łazić. O Boże jakie życie byłoby łatwiejsze i bardziej zrozumiałe bez nich. Rozumiem chronić zabytki takie jak Klasztor itp ale te ich pomysły są tylko po to żeby się nazywało że są potrzebni.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Swój
  5 dni temu ocena: 0%  2
  Wielkie rzeczy, koszt tej skrzyni jest większy, niż nakrętki w niej zgromadzone. Bez jaj po co to komu taki śmietnik
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ no i?
  6 dni temu 1
  Te panie urzędniczki reprezentują urząd czy fundację - inicjatora? No bo jeśli urząd to po co wymieniać nazwę fundacji a jeśli fundacje to czy miały urlop podczas odsłonięcia?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji