Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Tysiące baniek opanowało rynek

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    9.09.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Na rynku zorganizowano festiwal baniek mydlanychGostyń. Na rynku zorganizowano festiwal baniek mydlanych fot. Tomasz Teodorczyk

Na gostyńskim rynku wielu mieszkańców – zarówno tych młodszych, jak i starszych, miało okazję wziąć udział w konkursach, grach i zabawach. Wszystko to w ramach festiwalu... baniek mydlanych!

 

W sobotę 8 września na miłośników dobrej zabawy czekało wiele atrakcji. Na rynku w Gostyniu pojawiło się wiele tysięcy baniek mydlanych. Organizatorem imprezy jest firma ,,Bombini'', która działa na terenie całej Polski i zaraża kolejnych mieszkańców do wspólnej zabawy.

– Każdy może próbować swoich sił w robieniu i tych mniejszych, i tych ogromnych baniek - tłumaczy Magda Kijaszek z ,,Bombini''.

Wśród atrakcji znalazły się m.in zabawy i konkurencje. Jedną z nich były zawody na stworzenie jak największej bańki. Dodatkowo w różnych miejscach rynku udostępniono płyn, z którego każdy mógł korzystać. Na głodnych czekały słodkości a ci, którzy chcieli przedłużyć zabawę, mogli zakupić akcesoria i płyny do baniek w sklepie ,,Bombini''.

Impreza trwała od południa do godziny 17.00. Pogoda dopisała i pojawił się tłum zainteresowanych rodziców z dziećmi. W festiwalowej zabawie brali udział zarówno milusińscy, jak i starsi mieszkańcy. 

Czytaj: W tym samym czasie czytano fragmenty ,,Przedwiośnia''

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Rr
  ponad rok temu 1
  Ogólnopolska firma A sprzedaje bez kasy fiskalnej za zgodą władz miasta
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji