Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Uczniowie w redakcji. Niektórzy znaleźli się nawet na okładce!

› Społeczeństwo ponad rok temu    20.11.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Uczniowie odszukują się na zdjęciachGostyń. Uczniowie odszukują się na zdjęciach fot. A. Twardowska

Członkowie kółka dziennikarsko-filmowego ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka gościli dziś w naszej redakcji.

 

Dziewięcioosobowa grupa przybyła wraz z opiekun koła - Agnieszką Białas, nauczycielem bibliotekarzem. Uczniowie dowiedzieli się, ile osób pracuje w naszej redakcji i jakie są ich role, jakie są etapy powstawania gazety, a także jakie materiały były dla dziennikarzy najciekawsze?

Odkrywali swoje zdjęcia w naszych archiwalnych numerach i odszukiwali swoich znajomych na naszym portalu. Okazało się, że większość z nich, to niezłe gwiazdeczki! Ich zdjęcia publikowaliśmy kilkakrotnie przy okazji relacji z imprez sportowych, czy kulturalnych. Co więcej - dwie dziewczyny odnalazły swoje twarze nawet na okładce 46 numeru Życia Gostynia (relacja z występu chóru „Zaczarowana Melodia” w Warszawie).

Uczniowie zdradzili, że w ubiegłym tygodniu w ramach „kółka” uczyli się, jak przeprowadzać wywiad, dlatego dziś sami go udzielili. Antonina Frost i Bianka Kurasiak z klasy IVg opowiedziały dziennikarce (do dyktafonu), że należą do dziennikarsko-filmowego kółka, ponieważ chcą dowiedzieć się czegoś o pracy dziennikarzy, a sama redakcja bardzo im się podoba. Uczniowie zaprosili nas na rewizytę do swojej szkoły. Dziękujemy za sympatyczne spotkanie!

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!