Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Uderzył w naczepę ciężarówki

› Motoryzacja ponad rok temu    12.10.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Policja, kogut w dzieńPolicja, kogut w dzień fot. Marek Dąbkowski - Fotolia

Dwóch mieszkańców gminy Gostyń uczestniczyło w zdarzeniu drogowym, które miało miejsce dziś około godziny 15.40 na trasie między Gostyniem a Poniecem. Dokładnie incydent z udziałem samochodu osobowego i pojazdu ciężarowego miał miejsce na odcinku między miejscowościami Maciejewo a Aleksandrowo, 600 metrów od Maciejewa.

Kierujący samochodem marki Opel Vectra nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki MAN wraz z naczepą, doprowadzając do zderzenia tylnego – informuje aspirant sztabowy Dariusz Fabianowski, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Zarówno kierowca opla, jak i kierujący ciężarówką byli trzeźwi. Żaden z nich nie odniósł obrażeń w zdarzeniu. Za spowodowanie kolizji sprawcę z vectry ukarano mandatem wysokości 250 złotych i 6 punktami karnymi.

Dowiedz się także: gdzie wojskowa ciężarówka zderzyła się z autobusem oraz z jakim gadem mieli do czynienia strażacy-ochotnicy?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!