Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Ukradła sukienkę. Wpadła przez monitoring

› Społeczeństwo ponad rok temu    16.09.2016
Hanna Hejduk
komentarzy 1 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. Artwell - fotolia

41-latka chciała być modna. Ale zamiast kupić modny ciuszek, postanowiła zwinąć go ze sklepu.

Wczoraj (w czwartek 15 września) wybrała się do centrum Gostynia. W oko wpadła jej sukienka z nowej kolekcji za 159 zł. Nie zastanawiała się długo i wyniosła ją ze sklepu. Po południu współwłaściciel zorientował się, że kreacji brakuje. O godzinie 15.20 zgłosił kradzież na policję.

W centrum Gostynia mamy monitoring, wiec gostyńscy policjanci natychmiast go przejrzeli. - Zauważyli kobietę, dobrze im już znaną. Okazało się, że kradzieży dopuściła się o godzinie 10.40 – wyjaśnia Sebastian Myszkiewicz oficer prasowy gostyńskiej komendy.

Gdy policja pojawiła się u niej w domu, natychmiast przyznała się do czynu. Oddała w stanie nienaruszonym sukienkę. Otrzymała mandat w wysokości 300 zł.

Protestują przeciwko fermie norek - zobacz FILM

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ pati
ponad rok temu ocena: 100%  2
W gostyniu jest mnóstwo zlodziejek średnia wieku 40-60 lat..takie przeważnie łapiemy .każda kradzież oczywiście jest zgłaszana na policje. ..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sprzedawca
ponad rok temu ocena: 100%  1
Jak jest znana policji i dokonywała już takich kradzieży to okazać jej wizerunek...ona kradnie a biedni sprzedawcy którzy zarabiają marne grosze muszą za taka jeszcze płacić albo i nawet tracą pracę...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji