Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Urodzinowo. Raz, dwa trzy(dzieści) lat minęło, jak jeden koncert

› Kultura i Rozrywka 2 miesiące temu    7.03.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń Koncert Raz Dwa Trzy. Na scenie GOK Hutniklider grupy Adam Nowak Gostyń Koncert Raz Dwa Trzy. Na scenie GOK Hutniklider grupy Adam Nowak  fot. A. Fajczyk

30 lat temu pierwsze wspólne dźwięki zagrali na korytarzu akademika w Zielonej Górze, a wczoraj na scenie w Gostyńskim Ośrodku Kultury Hutnik uczcili swój jubileusz. Uradowali wielu fanów muzyki, jaką reprezentują. Mieszkańcy Gostynia i okolic przekonali się, jak po latach brzmią najpiękniejsze, najbardziej znane piosenki zespołu „Raz Dwa Trzy”. - Było super - chwalą na portalach społecznościowych.

Przede wszystkim było klimatycznie. - Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert! Koncertami również - bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić naszą z wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście - zwrócili się do swoich fanów członkowie grupy.

Zespół pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Liderem grupy i autorem wielu piosenek „Raz Dwa Trzy” jest Adam Nowak, pochodzący z Torunia. Muzycy potrafili połączyć jego talent literacki z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno - literacki język. Ale grupa sięga też po dzieła znanych twórców polskiej piosenki – w niedościgniony sposób interpretuje słowa napisane przez Agnieszkę Osiecką czy Wojciecha Młynarskiego. Przez 30 lat grupa zbudowała ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe.

- Zachęcamy państwa do słuchania i pielęgnowania słuchania polskich piosenek. nie z pobudek narodowych tylko z pobudek dbania o własną wrażliwość kulturową, językową oraz dlatego, że polskie piosenki - przynajmniej niektóre są bardzo piękne - powiedział Adam Nowak.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Enter
  2 miesiące temu 1
  Super koncert
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji