Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Urodziny na 102

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    12.08.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Ludwika Wojciechowska z Dusiny we wtorek 3 sierpnia obchodziła swoje 102. urodziny. Doczekała się 17 wnuków, 45 prawnuków i 12 praprawnuków.

Pani Ludwika obecnie jest pod stałą opieką najbliższych krewnych, ale w znacznym stopniu jest samodzielna. Chętnie czyta prasę, mimo kłopotów ze słuchem ogląda też telewizję – szczególnie teleturnieje i programy informacyjne. Na brak apetytu nie narzeka, je praktycznie wszystko, ale w takich ilościach, żeby… nie przytyć. Słodyczami jednak nie pogardzi. Wspólnie z gośćmi zjadła z apetytem kawałek urodzinowego tortu jagodowego.

Aby złożyć urodzinowe życzenia jubilatce, przybyli przedstawiciele władz samorządowych gminy Gostyń – zastępca burmistrza Leszek Dworczak i wiceprzewodniczący rady miejskiej Eugeniusz Kruk. Wraz z bukietem kwiatów przekazali prezent w postaci zestawu rehabilitacyjnej pościeli. Na urodzinowym spotkaniu rodzina i goście zaśpiewali Jubilatce „200 lat”, a pani Ludwika z uśmiechem spełniła okolicznościowy toast kieliszkiem szampana. (gabi)

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!