Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Urząd szuka pracownika

› Społeczeństwo 7 dni temu    22.05.2020
Anna Twardowska
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Arch. portalu

Jest praca w Urzędzie Miejskim w Pogorzeli. Jeden z pracowników za kilka miesięcy przejdzie na emeryturę.

 

Burmistrz Pogorzeli ogłosił nabór na stanowisko ds. rolnictwa, leśnictwa, melioracji i gospodarki gruntami. Kandydat między innymi musi posiadać wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia na kierunkach: rolnictwo, inżynieria środowiska, inżynieria środowiska i gospodarka wodna oraz cieszyć się nieposzlakowaną opinią. Nabór wiąże się z przejściem na emeryturę dotychczasowego pracownika – Mariana Andrzejewskiego, który z pogorzelskim urzędem związany jest od ponad 40 lat. Jego następca przejdzie wdrożenie i przejmie obowiązki. 

Do 25 maja 2020 r. do godz. 15.30 kandydaci na jego stanowisko mogą składać wymagane dokumenty aplikacyjne (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym) lub przesłać je pocztą na adres urzędu. Szczegóły w BIP.

Czytaj także: Zatankował paliwo i odjechał. Teraz poszukuje go policja.

e-wydanie gazety Życie Gostynia

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mieszkaniec
5 dni temu ocena: 100%  8
Szkoda, że tylko jedna osoba odchodzi... Połowa ludzi w urzędzie pracuje jak za karę. Załatwić tam najprostszą sprawę to trzeba mieć naprwede ogromną cierpliwość. Albo nie ma osoby co się tym zajmije bo ma "połówkę" urlopu i nie wiadomo kiedy będzie, albo słowa typu pan/ pani sobie pobierze wniosek z internetu i sobie wypełni a my może go rozpatrzymy. Dramat...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ El Profesor
5 dni temu ocena: 100%  7
Konkurs konkursem jednakże stanowisko pewnie już dawno obsadzone. Pozory muszą zostać tylko zachowane ponieważ każdy wie że w tym urzędzie liczą się układy układziki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie rolnik
6 dni temu ocena: 83%  6
To jest chyba koniec świata jeśli tak zasłużony pracownik odchodzi na emeryturę. Ja myślałem że w Pogorzeli praca w urzędzie wiąże się z dożywociem,a tu wychodzi że nic nie trwa wiecznie. Teraz wielu rolników nie zdoła sobie poradzić w prowadzeniu gospodarstwa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obywatel
7 dni temu ocena: 100%  5
Ktoś wie, kiedy wreszcie otworzą urząd?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pipi
7 dni temu ocena: 100%  4
Wcześnie o tym piszecie... Po weekendzie już będzie po konkursie... Czyli już są przygotowani i wybrani po cichu "kandydaci".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Za
7 dni temu ocena: 0%  3
Proszę mieć uczy i oczy,szeroko otwarte.
~ władysław
7 dni temu ocena: 100%  2
@Pipi: to ktoś jeszcze chce pracować za takie grosze w tak mało ambitnym miejscu?
~ Redakcja
7 dni temu ocena: 17%  1
Informacja była podana w Życiu Gostynia, które ukazuje się we wtorki. Polecamy lekturę. W BIP natomiast informacja pojawiła się już 11 maja.