Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Usiądź wygodnie. Przed nami wirtualna Noc ZawodowcówPatronat

› Społeczeństwo 25 dni temu    28.09.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jaki zawód wybrać? To wydarzenie pomoże podjąć decyzjęJaki zawód wybrać? To wydarzenie pomoże podjąć decyzję fot. Adobe Stock

Przed nami kolejna edycja przedsięwzięcia promującego szkolnictwo branżowe i techniczne, jako szkolnictwo pozytywnego wyboru, dające możliwość realizowania satysfakcjonującej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

 

R E K L A M ABolsius

 

Jest skierowane do młodzieży 6 i 7 klas szkół podstawowych, ich rodziców, pracodawców, rzemieślników, doradców zawodowych, nauczycieli kształcących w zawodach i wszystkich, których interesuje tematyka związana z edukacją i rynkiem pracy.

- Sytuacja, w której w ostatnim czasie wszyscy się znaleźliśmy, spowodowała to, że do wielu tematów zaczęliśmy podchodzić inaczej. Szkolenia z sali przenieśliśmy do internetu, spotkania face-to-face zaczęliśmy organizować online, indywidualne konsultacje również przenieśliśmy do sieci - mówi Norbert Kozłowski, starszy specjalista ds. współpracy i promocji Centrum Wsparcia Rzemiosła. Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie.

- Dlatego też w tym roku organizowaną przez nas Noc Zawodowców, która w ubiegłym roku przyciągnęła ok. 1200 młodych osób do Kościana i Rawicza, również zorganizujemy online.

Wydarzenie rozpocznie się 2 października o godz. 17:00 pod hasłem „Wielkopolska w sieci zawodów” i obejmie cały subregion leszczyński (ale również całe województwo wielkopolskie). Jak wziąć w nim udział? Poprzez stronę internetową noczawodowcow.pl. Klikamy w subregion leszczyński i przenosimy się na www.cwrkdiz.leszno.pl. Będzie tam można znaleźć między innymi ofertę szkół ponadpodstawowych z całego subregionu, ofertę okolicznych rzemieślników i firm, które w formie filmów zaprezentują konkretne zawody, skonsultować się z doradcą zawodowym, a także wziąć udział w konkursach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Linki potrzebne do rejestracji na wydarzenie:

Rejestracja na NOC ZAWODOWCÓW 2020 Edycja 3.0. wersja dla rodziców/opiekunów prawnych - KLIK.

Rejestracja na NOC ZAWODOWCÓW 2020 EDYCJA 3.0 - wersja dla nauczycieli/wychowawców/doradców zawodowych i przedsiębiorców - KLIK.

Zapisy na konsultacje online do doradców zawodowych - KLIK.

Dzięki powyższym linkom rodzice zapisują swoje dzieci. Nauczyciele, wychowawcy i doradcy zawodowi rejestrując się otrzymują certyfikat uczestnictwa. Na konsultacje online do doradców zawodowych także są zapisy.


Im wyższa frekwencja klasy w Nocy Zawodowców, tym większa szansa na nagrody indywidualne, dla całej klasy oraz voucher dla wychowawcy!

  • Konkurs dla uczniów klas VII i VIII z wiedzy o zawodach, który wyłoni 10 laureatów z każdego powiatu i miasta Leszna. Uczniowie, którzy najszybciej odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzymają nagrody indywidualne.
  • Konkurs dla rodziców uczniów klas VII i VIII, którzy mogą wygrać nagrody dla klasy, do której uczęszcza ich dziecko. Będą nimi: szkolenie z zakresu przedsiębiorczości oraz nagrody rzeczowe dla każdego ucznia.
  • Wychowawcy klas, które wykażą się największą frekwencją otrzymają nagrodę w postaci vouchera na wybrane szkolenie z pakietu organizowanych przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie.

Fundatorami nagród są: Miasto Leszno, Starostwo Powiatowe w Lesznie, Kościanie, Rawiczu i Gostyniu oraz Centrum Doskonalenia Zawodowego w Lesznie, Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, Ośrodek Wspieranie Przedsiębiorczości w Kościanie oraz Wojewódzki Urząd Pracy Oddział Zamiejscowy w Lesznie. Regulaminy konkursów dostępne są na stronie www.cwrkdiz.leszno.pl.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Marek Woźniak.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!