Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Uszkodzona wiata i boczne zderzenie

› Z policji ponad rok temu    16.03.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Piątek - kolizje od ranaGostyń. Piątek - kolizje od rana fot. Marek Dąbkowski - Fotolia

Kolizyjne okazało się piątkowe przedpołudnie (15.03) w Gostyniu. Na stacji paliw, przed godz. 9.00 samochód ciężarowy uszkodził wiatę, a dwie godziny później zderzyły się dwa samochody.

Kierowca pojazdu scania wraz z naczepą, który zawitał na stację paliw przy ul. Starogostyńskiej, nie zachował szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru zawracania. 46-letni mężczyzna, prowadzący ciężarówkę źle ocenił wysokość naczepy i uderzył w wiatę stacji paliw, powodując jej uszkodzenie. Gostyńscy policjanci ustalili, że kierowca scanii był trzeźwy. Ukarali go mandatem 220 zł.

TUTAJ CZYTAJ o kolizji na obwodnicy Krobi

Druga kolizja zdarzyła się ok. godz. 10.00 przy ul. Towarowej w Gostyniu. Kierująca pojazdem ford mondeo chciała włączyć się do ruchu, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej volkswagenem polo. Doszło do bocznego zderzenia, auta zostały uszkodzone. Żaden z uczestników nie potrzebował pomocy medycznej Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujące samochodami były trzeźwe. Sprawczyni (24 lata) słono zapłaciła za spowodowanie kolizji - otrzymała mandat karny 500 zł i 6 punktów.

O zatrzymaniu dilerów narkotyków TUTAJ

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!