Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Uwaga kierowcy. Poważne utrudnienia na drogach

› U sąsiada› Jarocin ponad rok temu    15.10.2015
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Bartek Nawrocki

Wybieracie się do Jarocina, albo Poznania? Przygotujcie się na utrudnienia. Trwają roboty związane z wymianą nawierzchni na odcinku al. Niepodległości w Jarocinie (od skrzyżowania z ul. Poznańską do ul. Zacisznej), która jest częścią krajowej drogi nr 12 (kierunek Gostyń, Leszno).

Dzisiaj ekipa Przedsiębiorstwa Budownictwa Drogowego z Kalisza prowadzi działania w rejonie największego skrzyżowania w mieście, gdzie między innymi od rana trwa wymiana krawężników wokół wyspy. Lewy pas ruchu jest w tej chwili nieczynny. Jeszcze nie powoduje to korków, ale każdy kto nie chce tracić czasu już na wjeździe do miasta powinien kierować się na ul. Powstańców Wlkp. (kierunek Krotoszyn, Kalisz).

Jeszcze przed rozpoczęciem wymiany PBD, ktore prowadzi naprawę na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad informowało, że roboty mogą potrwać do połowy listopada.

Jak informują kierowcy - utrudnienia są też na drodze wojewódzkiej 443 w kierunku na Konin/Tuliszków, gdzie również drogowcy frezują i wymieniają nawierzchnię.  - Na odcinku Bachorzew - Tarce ekipa kładzie asfalt - mam pytanie, czy to można sprawdzić czy w takich warunkach pogodowych można to robić? Bo boję się o jakość tej drogi? – zastanawia się pan Krystian, który o sprawie napisał do nas za pośrednictwem DAJ ZNAĆ.   

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!