Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

UWAGA kierowcy! Ruch będzie wstrzymany

› Sport i rekreacja ponad rok temu    12.07.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Kierowcy z Gostynia i okolic, w sobotę, 13 lipca mogą być zaskoczeni. Stowarzyszenie Klub Sportowy SOLID SPORT z Leszna organizuje szosowy wyścig kolarski. W związku z tym na lokalnych drogach występować mogą utrudnienia w ruchu. Kierujący powinni zachować szczególną ostrożność.

Wyścig odbywać się będzie w godz. 11.00 do mniej więcej godz. 14.00 na trasie

Gostyń (ul. Sportowa i Mickiewicza), a dalej Dusina – Daleszyn - Osowo – Stankowo - Stary Gostyń - Gostyń (ul. Starogostyńska i Sportowa).

Ruch samochodowy na trasie wyścigu będzie wstrzymany. Organizatorzy wyścigu proszą o zachowanie szczególnej ostrożności przy wyjazdach z posesji.

SOLID ROAD Gostyń 2019:

Start wspólny wyścigu 13 lipca, godzina 11.00 Dystans: 74 km - wyścig odbywa się na czterech 18,5-kilometrowych rundach (4 rundy po 18,5 km)

Kolarzy w okolicach Gostynia zobaczymy również w niedzielę, 14 lipca. Wtedy odbędzie się Maraton Solid MTB na dystancie MINI, MEGA i GIGA. Będzie można zauważyć zawodników przemykających przez szosy w okolicach Starego Gostynia, Kosowa, Klonów, Stankowa, Osowa, gdyż wyścig zorganizowany został głównie duktami leśnymi. Start zaplanowano na godz. 11.00, a zakończenie imprezy około godz. 16.00.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!