Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Uwaga! Krajowa "dwunastka" w Gostyniu zamknięta w sobotę i niedzielę!

› Aktualności ponad rok temu    29.05.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Mapka UM Gostyń

Już jutro (30 maja) rozpoczną się „Dni Gostynia 2015”. Impreza, tak jak w roku ubiegłym, odbywać się będzie na głównym placu miasta, a droga krajowa nr 12 biegnąca przez Rynek zostanie zamknięta dla ruchu od godz. 15.00 w sobotę.

Kliknij, by zobaczyć program Dni Gostynia

Od tego momentu ruch odbywać się będzie wyznaczonymi objazdami. Dla ruchu tranzytowego w kierunku Leszno – Jarocin, Rawicz – Jarocin i Rawicz – Poznań przez miejscowości Krajewice, Podrzecze i Grabonóg, a w kierunku Poznań – Jarocin ul. Europejską i ul. Nad Kanią. Strefa ruchu pieszego wyznaczona została na ul. 1 Maja (deptak), ul. Łaziennej, ul. Wąskiej, części ul. Kościelnej, Rynku, ul. Młyńskiej, ul. Podzamcze i ul. Zamkowej. Ograniczony będzie również ruch na ul. Olejniczaka, z której będą mogli korzystać tylko mieszkańcy, by dojechać do swoich posesji. Na czas „Dni Gostynia” dwukierunkowa będzie ul. Łąkowej, tak by umożliwić wyjazd z usytuowanego tam parkingu.

Na dwa dni odwrócony zostanie także ruch na ul. Kościelnej i ul. Przy Farze. Jadąc od ul. Tkackiej nie będzie możliwy skręt w prawo w ul. Kościelną. Kierowcy jadący od ul. Tkackiej będą musieli kierować się prosto w ul. Kościelną, a następnie w ul. Przy Farze, z której będzie można skręcić w ul. Jana Pawła II.

Organizacja ruchu zostanie przywrócona w nocy z niedzieli 31 maja na poniedziałek 1 czerwca 2015 r. Podczas „Dni Gostynia” będzie można skorzystać z bezpłatnych parkingów, usytuowanych w bezpośredniej okolicy centrum, mieszczących się na ul. Łąkowej, ul. Nowe Wrota, ul. Jana Pawła, ul. Helsztyńskiego i ul. Tkackiej.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ note
ponad rok temu 2
PORAŻKA miasto znowu sparalizowane będzie!!!! Mało to innych miejsc na organizację imprez??????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aaa
ponad rok temu 1
Tyle zamieszania żeby parę osób posłuchało sobie muzyczki. Paranoja
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji