Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Uwaga! Na tym progu zwalniającym łatwo uszkodzić samochód

› Motoryzacja 12 miesięcy temu    6.06.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
Gostyń. Na drodze na os. Gawrony w Gostyniu jest niebezpieczny próg zwalniający Gostyń. Na drodze na os. Gawrony w Gostyniu jest niebezpieczny próg zwalniający  fot. A. Fajczyk

Niebezpieczna mulda na drodze gminnej przebiegającej między innymi przez osiedle Gawrony w Gostyniu. Kierowcy, którzy przejeżdżają tą drogą powinni uważać. Łatwo tam uszkodzić auto, zwłaszcza o niskim zawieszeniu.

Kilka dni temu kostka brukowa, z której wykonany jest próg zwalniający, „rozstąpiła się”, a na całej szerokości powstała dziura. Można zahaczyć samochodem o krawędzie wystającej betonowej kostki.

O pijanym kierowcy motoroweru, który był bardzo szczery z policjantami - KLIK

Wczoraj przy naruszonym rogu zwalniającym stanęły pachołki. Kierowcy radzą sobie, przejeżdżając poboczem, bezpośrednio przy garażach. Ta niekomfortowa sytuacja nie potrwa długo.

Naczelnik wydziału inwestycji w Urzędzie Miejskim w Gostyniu zapewnia, że jutro (7.06) rozpoczną się prace naprawcze na drodze na os. Gawrony.

Skąd wyrwa w progu zwalniającym?

- Musiał na niego najechać naprawdę duży i ciężki sprzęt, który nie powinien jeździć tą drogą. W ten sposób uszkodził kostkę - zastanawia się naczelnik Mariusz Konieczny. - Straż Miejska w Gostyniu dostała polecenie, aby przejrzeć nagrania z miejskiego monitoringu. Zależy nam na ustaleniu sprawcy, żebyśmy mogli w całości na niego przerzucić koszty naprawy muldy - dodaje.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ I już
  12 miesięcy temu ocena: 100%  2
  Nieeeeee. Pani Agaty błysnęła.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mieszkaniec
  12 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Czasem nie rozjechali tego strażacy biorący udział w akcji na Gawronach kilka dni temu?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji