Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Uwaga! Zamknięta droga. Trwa wycinka drzew

› Aktualności ponad rok temu    17.02.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 3 / 67%
A A A
Na drodze w kierunku Koszkowa, pomiedzy krajową Na drodze w kierunku Koszkowa, pomiedzy krajową "12" a drogą wojewódzką 437 trwa wycinka drzew. Szosa zamknięta fot. fotolia.com

Na drodze prowadzącej z krajowej "dwunastki" przez Koszkowo do szosy wojewódzkiej 437 od wczoraj trwa wycinka drzew. Pracownicy z Zakładu Aktywności Zawodowej w Leonowie usuwają stare, 65-letnie topole. To niebezpieczne zajęcie, dlatego zamknięto drogę. Prace potrwają przynajmniej do godz. 14.00.

Kierowcy, jadący od strony Gostynia mogą korzystać z objazdu - jeśli chcą z krajowej „dwunastki” dojechać do Koszkowa i dalej do drogi wojewódzkiej 437, w Dąbrówce powinni skręcić na Grodnicę. Odwrotnie - np. z Wycisłowa do Zalesia można jechać również przez Grodnicę. Droga wydłuży się raptem od 1,5 km do 3 km.

- Za uciążliwości przepraszamy, ale kiedyś musimy te prace wykonać. Stare drzewa, właściwie już chwasty zagrażają bezpieczeństwu kierowców. Do wycięcia było 12 topoli, wczoraj udało nam się usunąć 3 drzewa, dziś postaramy się wyciąć pozostałe. To wymaga dokładnej obróbki i czasu. Policja o wszystkim wie podobnie, jak resort dróg w powiecie - mówi Grzegorz Marszałek, kierownik ZAZ w Leonowie.

Kierownik informuje też o innych uciążliwościach - na drodze pomiędzy Pogorzelą a Bielawami Pogorzelskimi. Tam trwa wycinka krzewów i na trasie ograniczona została prędkość do 40 km/h.

ZAZ Leonów od jesieni pracuje nad wycinką drzew i porządkowaniem poboczy na drogach w gminie Borek i Pogorzela. Utrudnienia w ruchu drogowym mogą pojawiać się co pewien czas z tego powodu.

Czytaj o wypadku na skrzyżowaniu Lipowej i Fabrycznej w Gostyniu

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!