Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

V Jubileuszowa Gostyńska Gra Miejska (galeria)

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    13.05.2014
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Dwanaście drużyn wzięło udział w finałowej rozgrywce Gostyńskiej Gry Miejskiej.

W ciągu dwóch godzin musieli znaleźć dziewięć punktów w mieście, gdzie ukryto informacje umożliwiające odkrycie zagadki. Zadaniem uczestników GGM było odnalezienie zaginionych dokumentów Edmunda Bojanowskiego i rozpracowanie siatki gostyńskich agentów Urzędu Bezpieczeństwa. Organizatorzy przenieśli graczy w realia lat pięćdziesiątych XX wieku. Na ulicach pojawili się tajniacy, ORMOwcy i milicjanci. Nie zabrakło elementów mrożących krew w żyłach, ponieważ okazało się, że poszukiwane pisma ukryto w kostnicy!
Nagrodę: voucher podróżny na 2000 złotych otrzymał  zespół o nazwie AKWLM, a kolejne miejsca zajęli „Faceci w czerni” i „Bojan Team”.  - Udało nam się rozwiązać zagadkę, musieliśmy znaleźć pisma Edmunda Bojanowskiego, które miały być potrzebne do procesu beatyfikacyjnego. Musieliśmy uprzedzić ubecję, udało nam się, były schowane w trumnie w kaplicy obok fary. Zadanie było trudne, mieliśmy mało czasu. Najlepsza była milicja - wylali wodę za karę naszemu koledze, bo się sprzeciwiał. Gra nam się podobała, to bardzo ciekawa zabawa. Na pewno za rok też weźmiemy udział - zapewniała młodzież z grupy „Zabójcze liski” z Gimnazjum Nr 1 w Gostyniu.
(iza)

Zobacz galerię zdjęć
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Hubert
ponad rok temu 2
O grach miejskich poczytajcie koniecznie na http://urbigame.pl/blog-pl/page/3/
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ te4
ponad rok temu 1
Wojtek spinerze ogól tą brode!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji