Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Volvo zapaliło się podczas jazdy. Auto spłonęło doszczętnie

› Wypadki 23 dni temu    30.09.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Skokówko. Zastęp JRG Gostyń oraz OSP Borek Wlkp. które brały udział w akcji gaśniczej nie były w stanie uchronić auta od całkowitego zniszczeniaSkokówko. Zastęp JRG Gostyń oraz OSP Borek Wlkp. które brały udział w akcji gaśniczej nie były w stanie uchronić auta od całkowitego zniszczenia fot. OSP Borek Wlkp.

Wczoraj, około godziny 19.00 strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Borku Wielkopolskim zostali zadysponowali do pożaru samochodu osobowego marki Volvo V70. Zdarzenie miało miejsce na trasie Skokówko-Jeżewo. 

R E K L A M ABolsius

Samochód szwedzkiej produkcji spłonął doszczętnie.

- Auto zapaliło się podczas jazdy. Po przybyciu straży było już całe w płomieniach - relacjonował starszy ogniomistrz Mateusz Rajewski z KP PSP w Gostyniu. 

W pożarze nikt nie ucierpiał. Właściciel wycenił straty na około 40 tysięcy złotych.

Nie był to jednak jedyny pożar pojazdu tego dnia. Kilka godzin wcześniej na terenie jednego z gospodarstw w Bodzewie pożar ogarnął samochód dostawczy Citroen Jumper. Ogień pojawił się w komorze silnika. W akcji brali udział strażacy z Gostynia, Piasków i Bodzewa. Straty w uszkodzonym aucie to około 15 tysięcy złotych.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!