Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

W jej interpretacji są to ,,kolorowe wiry''

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    15.08.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Wystawa Łucji Szymoniak dostępna jest w kawiarni ,,Kameralna'' do 7 wrześniaGostyń. Wystawa Łucji Szymoniak dostępna jest w kawiarni ,,Kameralna'' do 7 września fot. Tomasz Teodorczyk

Wcześniej nie interesowała się sztuką. Jak sama twierdzi - malarstwo i rysunek były dla niej wyzwaniem, które podjęła. Efekt swojej pracy zaprezentowała w kawiarni.

 

Twórczość Łucji Szymoniak (bo o niej mówimy) od 10 sierpnia można oglądać w gostyńskiej kawiarni ,,Kameralna''. Wśród zaprezentowanych prac znalazły się kolaże i rysunki.

– Wszystkie prace mają wspólny motyw. Chciałam pokazać to, co widzę, gdy zamknę oczy. W mojej interpretacji są to „kolorowe wiry”. Przede wszystkim zależało mi, by ludzie – oglądając te obrazy – mogli wyjść poza rzeczy materialne i dostrzec te metafizyczne – tłumaczy Łucja Szymoniak.

Wystawę malarską można oglądać do 7 września. – Jeden z obrazów „Przebudzenie człowieka” ma na celu pokazać radość z życia, pozytywne i optymistyczne myślenie. Poza ciągłą harówką w życiu powinien być etap wyciszenia się i skupienia na samym sobie – mówi malarka. 

O twórczości Łucji Szymoniak i jej inspiracjach przeczytacie w przyszłotygodniowym numerze ,,Życia Gostynia''

Czytaj takżeGrali na żywo muzykę do filmu

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!