Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

W kominiarce „z kościotrupem” włamał się do myjni

› Z policji 8 miesięcy temu    15.01.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Adobe Stock

Policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem do myjni samochodowej w Pępowie i usiłowania włamania do myjni w Elżbietkowie, skąd spłoszył go alarm. 

 

W grudniu 2019 roku nieznany sprawca włamał się trzykrotnie do jednej z myjni w Pępowie oraz usiłował włamać się do myjni w Elżbietkowie (tam spłoszył go alarm). Łupem włamywacza padły pieniądze i żetony do mycia auta. Straty, jakie sprawca spowodował w Pępowie zostały wycenione na kwotę ponad tysiąca złotych.

Sprawca próbował ukryć swoją tożsamość, zakładając kominiarkę z wizerunkiem trupiej czaszki, a nawet czerwone rękawiczki, jednak po miesiącu od pierwszego zdarzenia, śledczy wpadli na trop włamywacza. To w konsekwencji doprowadziło do zatrzymania 26-letniego mieszkańca gminy Kobylin.

- Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem oraz usiłowania włamania. W większości przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Twierdził, że złamał prawo ponieważ zmusiła go do tego sytuacja życiowa – mówi asp. sztab. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy gostyńskiej policji.

Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Czytaj także o nocnej jeździe pod prąd ulicami Gostynia.

 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!