Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

W Piaście szybko znaleźli nowego trenera

› Sport i rekreacja ponad rok temu    29.06.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum

Andrzej Lokś poprowadzi w sezonie 2019/2020 Piasta Poniec. Nowy trener klubu z Ponieca trenował ostatnio Orlę Jutrosin w lidze międzyokręgowej.

W rundzie wiosennej Piasta Poniec prowadził Leszek Krzyżostaniak. Gdy jednak obejmował stanowisko trenera drużyny seniorów przed rundą wiosenną ustalono, że będzie to robił przez pół roku. Po sezonie 2018/2019 drużynę seniorów miał przejąć Jerzy Radojewski, jednak w ostatniej chwili odmówił. Podobnie sytuacja miała miejsce ze Sławomirem Żmudą. Klub ustalił warunki współpracy z dotychczasowym trenerem Sarnowianki Sarnowa, jednak ten ze względu na sprawy osobiste odmówił prowadzenia seniorów Piasta. Zarząd klubu z Ponieca został postawiony w dość trudnej sytuacji, jednak zadziałał błyskawicznie. W zaledwie kilka dni doszedł do porozumienia z Andrzejem Loksiem, który trenował Orlę Jutrosin w lidze międzyokręgowej. Nowy trener Piasta Poniec jest znany w naszym powiecie, bo wcześniej prowadził Krobiankę Krobia i Zjednoczonych Pudliszki. - W Jutrosinie miałem umowę na pięć miesięcy z możliwością przedłużenia. Runda wiosenna była bardzo trudna, bo jeździliśmy w jedenastu na mecze. Podobnie mogło być w kolejnym sezonie, dlatego zdecydowałem, że kończę współpracę z Orlą. Piast nie był jedynym klubem, który złożył mi propozycję pracy z drużyną seniorów, jednak bardzo szybko zdecydowałem się na prowadzenie drużyny z Ponieca. Zarząd liczy, że drużyna uplasuje się w ścisłej czołówce klasy okręgowej - powiedział nowy trener Piasta Poniec. Drużyna seniorów Piast wznowi treningi 15 lipca. 

Wiemy, kto zastąpi Rafała Pospiecha w Kani Gostyń.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!