Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

W samochodach, które się zderzyły podróżowały cztery osoby

› Wypadki 3 miesiące temu    21.02.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Kosowo. Na skrzyżowaniu z drogą krajową często dochodzi do wymuszeń pierwszeństwaKosowo. Na skrzyżowaniu z drogą krajową często dochodzi do wymuszeń pierwszeństwa fot. Bogdan Bujak

Dwa samochody osobowe: rover 45 i peugeot 306 zderzyły się na krajowej "dwunastce".

Do zdarzenia doszło około godziny 16.30 na wysokości skrzyżowania z drogą do miejscowości Kosowo. Na miejscu pracowały nasze służby ratunkowe.

- W każdym z pojazdów podróżowały dwie osoby: mężczyzna i kobieta. Na miejscu okazało się, że jedna osoba jest poszkodowana - pasażerka peugeota - relacjonował aspirant sztabowy Marek Maśliński z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, kierujący akcją 4 zastępów straży: 2 JRG Gostyń i OSP Gola oraz Kosowo.

Przebadaniem pasażerki peugeota zajął się zespół ratownictwa medycznego. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli przytomni.

Przed przybyciem strażaków osoby podróżujące roverem samodzielnie opuściły pojazd. W przypadku kobiety i mężczyzny z peugeota w opuszczeniu auta asystowali ratownicy, którzy musieli podważyć drzwi w aucie.

Sprawę bada policja.

Czytaj również: jak będzie przebiegała obwodnica krajowej "dwunastki"?

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!