Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

W szkole muzycznej świadectwa już rozdane

› Społeczeństwo ponad rok temu    24.06.2015
Bogumiła Rzeźnik
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Zakończenie roku szkolnego w Państwowej Szkole Muzycznej w GostyniuZakończenie roku szkolnego w Państwowej Szkole Muzycznej w Gostyniu fot. Bogumiła Rzeźnik

Dziś w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Józefa Zeidlera w Gostyniu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego połączone z podziękowaniem dyrektor Lajli Zaborowskiej za 21 lat pracy na rzecz tej placówki oświatowej.

Na akademii nie zabrakło przedstawicieli gminy Gostyń oraz powiatu, którzy wyrazili wdzięczność dyrektorce za wieloletnie przewodzenie szkołą.

– Jest pani człowiekiem o wielkiej pasji, którą łącznie z optymizmem zaraża swoich wychowanków, a także pracowników i za to bardzo dziękujemy. Życzę pani wielu sukcesów w życiu osobistym oraz żeby nie rozstawała się pani z tą szkoła i dalej wspierała ją duchowo i fizycznie – mówił Janusz Sikora, członek zarządu powiatu gostyńskiego.

Imprezę zakończył koncert uczniów i absolwentów.

Czytaj także o pikniku "Piątki dla Życia"   oraz o nowym przewodniczącym Izby Rolniczej

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!