Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

W trosce o ich bezpieczeństwo

› Społeczeństwo ponad rok temu    16.02.2015
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. PS "Raj Psotników"

W trosce o bezpieczeństwo dzieci podczas spacerów i wycieczek, Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników” w Pogorzeli odwiedził radny Eugeniusz Sierszulski, będący jednocześnie przedstawicielem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Celem jego wizyty, było przekazanie przedszkolakom bardzo przydatnych prezentów - kamizelek odblaskowych.

Nie był on jednak jedynym gościem, który 10 lutego odwiedził przedszkole. Dotarł tam również przedstawiciel Wydziału Ruchu Drogowego w Gostyniu, Grzegorz Pawlak, który w trakcie pogadanki przypomniał o podstawowych zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach. Odtąd dzieci będą widoczne na drogach i ulicach, a logo ARiMR, jak przekonuje dyrektor Ewa Fiłyk, będzie im przypominało, że agencja swoim podarunkiem przyczynia się do zwiększania bezpieczeństwa dzieci, które przecież najczęściej ulegają wypadkom.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!