Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Walczą o koronę najpiękniejszej

› Społeczeństwo› Dla młodych ponad rok temu    5.03.2019
Anna Twardowska
komentarzy 15 ocen 0 / 0%
A A A
Powiat - Gostyń. Dziewczyny proszą o głosyPowiat - Gostyń. Dziewczyny proszą o głosy fot. Arch. prywatne

Zechciały spróbować swoich sił w konkursie, bo jak mówią - nie mają nic do stracenia. Liczy się dobra zabawa i chęć przygody. Cztery dziewczyny z terenu powiatu gostyńskiego walczą o tytuł „najpiękniejszej”. Ada z Domachowa, Sandra z Kosowa i Monika ze Stężycy, są ćwierćfinalistkami konkursu Wielkopolska Miss Nastolatek, natomiast Ania z Gostynia jest ćwierćfinalistką Wielkopolskiej Miss. Być może to jedna z nich otrzyma tytuł?

 

Jak mówią organizatorzy, Wielkopolska Miss to impreza, która promuje nie tylko piękno pod każdą postacią. Równie istotne są: wiedza, nauka i dobre wychowanie. Konkurs składa się z wielu wydarzeń takich jak castingi, pokazy mody, eventy promocyjne, półfinał z udziałem ponad 100 uczestników, zgrupowanie finalistek i gala finałowa. Ponad 30 kandydatek oraz 16 kandydatów z województwa wielkopolskiego weźmie udział w wielkiej, finałowej gali konkursu.

Nasze ćwierćfinalistki proszą o głosy, które zapewnią im awans do półfinału. Ten odbędzie się w sobotę, 9 marca w Poznaniu. Poznajcie kandydatki.

 

Kandydatki do tytułu Wielkopolska Miss Nastolatek

Adrianna Borowczyk, 16 lat, 168 cm, Domachowo

Decyzja o moim starcie w konkursie była bardzo spontaniczna. Po prostu zobaczyłam ogłoszenie na Facebooku i się zgłosiłam. Moim największym zainteresowaniem i jednocześnie sposobem na życie jest sport, a dokładniej trójbój siłowy. Trenuję lekko ponad rok i niedawno dostałam powołanie do Kadry Polski na Mistrzostwa Europy w Czechach. Mam wiele pomysłów na siebie i chciałabym realizować się w tym właśnie zakresie. Jeżeli chcesz wesprzeć mój udział w konkursie zachęcam do oddawania na mnie głosów.

SMS O TREŚCI CWM.73 (numery poniżej)

 

Sandra Dawidziak, 17 lat, 179 cm, Kosowo

Chciałam spróbowania sił w konkursie, poza tym lubię być fotografowana oraz interesuje się modelingiem/ fotomodelingiem. Brałam także udział w dwóch edycjach Dziewczyny Lata (Plebiscyt Życia Gostynia - przyp. red.) oraz dostałam propozycję z agencji Raven Models, ale ze względu na konieczności długich wyjazdów, zdecydowałam, że szkoła - technikum budowlane - jest ważniejsza. Póki co wolałabym spróbować swoich sił w Polsce, a nie za granicą. Interesuję się budownictwem, żużlem, siatkówką oraz łyżwiarstwem. Zapraszam do oddawania na mnie głosów.

SMS O TREŚCI CWM.75 (numery poniżej)

 

Monika Gronek, 17 lat, 175 cm, Stężyca

Zawsze podziwiałam dziewczyny, które startowały w tym konkursie, więc sama też postanowiłam spróbować. W końcu nie mam nic do stracenia, a mogę wiele zyskać. Interesuje mnie fryzjerstwo, gdyż właśnie w takim zawodzie się uczę. Bardzo serdecznie chciałabym zachęcić do oddawania na mnie głosów, gdyż dzięki waszym głosom mogę zajść bardzo daleko i spełnić swoje marzenia o zostanie najpiękniejszej dziewczyny w Wielkopolsce.

SMS O TREŚCI CWM.78 (numery poniżej)

Kandydatka do tytułu Miss Wielkopolski:

Anna Walewska, 23 lata, 176 cm, Gostyń

Decyzja o wzięciu udziału w konkursie Miss Wielkopolski pojawiła się bardzo spontanicznie. Głównym powodem była przede wszystkim motywacja ze strony innych osób. Pracuję w aptece i niejednokrotnie moi pacjenci zachęcali mnie, abym spróbowała swoich sił w konkursie piękności. Poza tym należę do osób lubiących przygody i nowe doświadczenia. Myślę, że ten konkurs, to przede wszystkim fajna zabawa i niezapomniane wrażenia.

Z racji tego, iż jestem studentką drugiego roku studiów inżynierskich Technologii chemicznej na Politechnice Poznańskiej, interesuję się przede wszystkim naukami chemicznymi. Poza tym od niedawna zarażona pasją moich znajomych, zaczęłam interesować się również zawodami konnymi. Choć sama nie jeżdżę konno, chętnie razem z nimi wybieram się na zawody, dopinguje ich na trybunach i w miarę możliwości staram się im pomagać, czerpiąc z tego ogromną radość i nowe umiejętności.

Jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy oddali już na mnie swój głos, ale również tym którzy jeszcze to zrobią! Jest mi niezmiernie miło z racji tego, iż tak dużo osób zainteresowało się konkursem i mnie dopinguje, a przede wszystkim chciałabym podziękować Gostyniakom, którzy jak zwykle nie okazali się obojętni i jako najliczniejsza grupa oddają na mnie swoje głosy. Dziękuję również rodzinie oraz znajomym za udostępnianie mojego zdjęcia i wsparcie, bez nich na pewno nie dotarłabym do tylu osób. Konkurencja nie śpi, więc oczywiście proszę o dalsze wsparcie na Facebooku, Instagramie oraz poprzez smsy. Z góry serdecznie każdemu z osobna dziękuję!

SMS O TREŚCI CWM.55 (numery poniżej)

 

Głosować można sms-owo, na instagramie oraz na portalu Facebook (na profilu Wielkopolska Miss). Szczegóły głosowania sms:

Głosowanie trwa do 8 marca 2019 r. do godz. 23.59.

Głosowanie SMS dokonuje się poprzez przesłanie wiadomości na jeden z numerów w treści wpisując „CWM.” po kropce wpisując numer wybranej kandydatki.

Numery, na które należy wysłać sms:

a) 71051 – 1 punkt, koszt 1,23 zł z VAT,

b) 72051 – 3 punkty, koszt 2,46 zł z VAT,

c) 73601 – 5 punktów, koszt 3,69 zł z VAT,

d) 74567 – 7 punktów, koszt 4.92 zł z VAT,

e) 76567 – 13 punktów, koszt 7,38 zł z VAT,

f) 79567 – 19 punktów, koszt 11,07 zł z VAT,

g) 91983 – 45 punktów, koszt 23,37 zł z VAT.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (14)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Frania
  9 miesięcy temu 14
  Co dziewczyny robią z włosami, że wyglądają tak ładnie? Czy używają takich kosmetyków-[...]
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Adam
  ponad rok temu ocena: 80%  13
  Ania jest zdecydowanie najładniejsza z nich, pasuje do tego konkursu ale reszta dziewczyn no sorki ale to nie dla was
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Daro
  ponad rok temu ocena: 71%  12
  Te zdjęcia to jakiś żart?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Piotr
  ponad rok temu ocena: 50%  11
  Ani z gn dałbym z 35 lat. Brzydka nie jest ale do miss daleka droga
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ K.
  ponad rok temu ocena: 20%  10
  Ania z Gostynia jest piekna. Cos czuje , ze trudniej bedzie zlapac z Nia kontakt mimo szczerych, normalnych, pozytywnych checi zawarcia znajomosci. :(
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ala
  ponad rok temu ocena: 100%  9
  Tak jak na gostyn24 komentarze będą usuwane ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~
  ponad rok temu ocena: 100%  8
  tutaj tez 24 znikło z mojego komentarza
  ~
  ponad rok temu ocena: 100%  7
  a co to jest?
  ~ Anonim
  ponad rok temu ocena: 89%  6
  Żadna nie jest warta tytułu miss
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ xxx
  ponad rok temu 5
  czwóreczka tez nie?
  ~ Kiełbasa w popielec
  ponad rok temu ocena: 100%  4
  Pani redaktor słowo NALEŻY można ubrać w coś bardziej , bardziej że tak powiem zachęcającego. Niby doświadczona ale nie do końca....:)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Pawel
  ponad rok temu ocena: 90%  3
  Ja rozumiem ze można mieć marzenia ale w tym konkursie jeszcze trzeba mieć urodę
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Pol
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  Może i one ładne ale zawsze mi jakoś żal takich dziewczynek. Gdyby te wybory zaczynały sie od np wyborów w szkole ale tak samej zgłosić sie bo mama babcia czy kuzyn powiedzą że jesteś ładna? To takie mało skromne i żenujące trochę. I potem mamy takie misski że jak wyjdziesz na ulicę znajdziesz wzrokiem o wiele ładniejsze i zgrabniejsze. Mimo wszystko dobrze im życzę.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Moda
  ponad rok temu ocena: 73%  1
  ... i te dziubki, ble.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji