Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Walczyli o puchar proboszcza

› Sport i rekreacja ponad rok temu    25.06.2019
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot.  Julia Jarecka

Czwarty Turniej Służby Liturgicznej o Puchar Proboszcza Parafii pw. Świętego Marcina w Starym Gostyniu odbył się w piątek (21 czerwca) na boisku wielofunkcyjnym w Daleszynie. Łącznie w Turnieju wystąpiło pięć drużyn, a puchar zgarnęli zawodnicy reprezentujący gostyńską farę.

 

Jak informuje Rafał Jarecki, organizator zmagań, rywalizacja była zacięta. I miejsce zajęła drużyna z parafii pw. Św. Małgorzaty w Gostyniu, II miejsce drużyna z parafii pw. Św. Marcina w Starym Gostyniu, a III miejsce drużyna z parafii pw. Bł. E. Bojanowskiego w Gostyniu. Na IV i V miejscu uplasowały się drużyna z parafii pw. Św. Michała w Domachowie i ekipa z parafii pw. Św. Ducha w Gostyniu.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale, natomiast trzy najlepsze drużyny otrzymały również puchary. Dzięki pomocy sponsorów, udało się zapewnić uczestnikom poczęstunek.

Czytaj także: Mają nie tylko ratować, ale także uczestniczyć w życiu wioski.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ maria
  ponad rok temu 1
  Brawo, drużyna z Fary z ks. Mateuszem!!!!!!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji