Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Walka trwa

› sport i rekreacja› aktualności ponad rok temu    10.05.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zwycięstwo oraz porażka to bilans Dąbroczanki z minionego tygodnia. Piłkarze Michała Roszaka w rundzie rewanżowej grają w kratkę, choćby z tego powodu walka o utrzymanie miejsca w bezpiecznej strefie potrwa najprawdopodobniej do ostatniej kolejki. W zaległej 22. serii spotkań czwartoligowiec z Pępowa zmierzył się z mającym niewielkie szanse na uniknięcie degradacji LKS-em Czarnylas. Zgodnie z oczekiwaniami pojedynek zakończył się bezdyskusyjnym zwycięstwem Dąbroczanki. Po ostatnim gwizdku trener Roszak cieszył się z faktu, że jego podopieczni zrealizowali przedmeczowe założenia. – Po feralnej porażce z Kościanem chłopacy stanęli dzisiaj na wysokości zadania. Trzeba też przyznać, że LKS nie był wymagającym rywalem. Teraz myślimy już o meczu z Olimpią. To będzie znowu bardzo ważny mecz, bowiem przeciwnik traci do nas zaledwie dwa punkty – tłumaczył po środowym meczu szkoleniowiec. Niestety grająca w kratkę Dąbroczanka nie przywiozła z Koła choćby jednego punktu. Przyjezdni nie byli w sobotnie popołudnie zespołem gorszym, jednak tym razem zawodzili pod bramką rywala.

(luke)

Dąbroczanka Pępowo – LKS Czarnylas 4:1 (2:0)

1:0 Szczęsny (23’) 2:0 Piosik (40’) 3:0 Szczęsny (51’) 4:0 Szczęsny (53’) 4:1 Surmaczewski (88’)

Dąbroczanka Pępowo: H. Roszak – Piosik, B. Kaczmarek, Mar. Roszak, Brink, Mat. Gubański (35’ Mar. Gubański), Chorała, Matyla, Cieplik, M. Kaczmarek (65’ Biernat), Szczęsny (57’ Cichy)

Olimpia Koło – Dabroczanka Pępowo 1:0 (1:0)

1:0 Sikorski (31’)

Dąbroczanka Pępowo: H. Roszak – Brink, B. Kaczmarek, Mar. Roszak, Piosik, Mat. Gubański ( 60’ Biernat, 83’ Matuszewski), Matyla, Cieplik (80’ Mar. Gubański), Chorała, M. Kaczmarek, Szczęsny ( 63’ Cichy)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!