Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Weź udział w rowerowym maratonie

› sport i rekreacja› aktualności ponad rok temu    14.05.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyński Klub Rowerowy zaprasza wszystkich gostyniaków, będących miłośnikami jazdy na rowerze, do wzięcia udziału 29 maja (sobota) w V Leszczyńskim Maratonie Rowerowym, największej tego typu imprezie rowerowej w Polsce.

- Nie przejmuj się tym czy dasz radę, bo dasz na pewno. Ważne, by spróbować, zmierzyć się z samym sobą, a w finale odczuć satysfakcję i dać połknąć się pasji - przekonuje Radosław Frydryszak z Klubu Rowerowego Cyklista. Grzegorz Brzechwa, komandor zawodów również zachęca do uczestnictwa w spotkaniu. - Leszczyński Maraton Rowerowy to impreza, którą organizujemy z największą przyjemnością. Mamy świadomość, że rower daje niewyobrażalne możliwości obcowania z naturą. Dajemy możliwość sprawdzenia się z samym sobą, poznania ciekawych ludzi o podobnej pasji a otoczka maratonu tylko w tym pomaga. Maraton rowerowy jest otwarty dla rowerzystów uwielbiających pokonywanie średnich i długich dystansów na pięknych trasach regionu leszczyńskiego - twierdzi. Na bazę maratonu wybrano Centralną Szkołę Szybowcową przy ul. Szybowników w Lesznie. Zapisy uczestników rozpoczną się już o godz. 6.00. Półtorej godziny później wyruszą pierwsi zawodnicy. Więcej informacji na stronie www.bikefun-leszno.com. (doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!