Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Wichura szaleje nad Wielkopolską. Komin posypał się na drogę

› Wypadki 3 miesiące temu    23.02.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Borek Wielkopolski. Interwencja strażacka na rynkuBorek Wielkopolski. Interwencja strażacka na rynku fot. OSP Borek Wlkp.

Wichura szaleje nad Wielkopolską. W Borku Wielkopolskim wiatr zerwał komin z dachu.

 

Ostrzeżenie drugiego stopnia wydano dziś dla powiatu gostyńskiego i powiatów sąsiednich. Według prognoz, kulminacja miała nastąpić o godzinie 17.00, a wiatr szaleć będzie do jutrzejszych godzin rannych.

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu zanotowali dziś jedną interwencję, związaną z usuwaniem przewróconego komina z budynku mieszkalnego na rynku w Borku Wielkopolskim. Zgłoszenie wpłynęło o godz. 16.08.

- Komin spadł z dachu na drogę i częściowo uszkodził połać dachową. Budynek został zabezpieczony, a komin usunięty z drogi - informuje dyżurny gostyńskiej straży pożarnej.

Na szczęście, w chwili zdarzenia nikt tamtędy nie przechodził i nikomu nic się nie stało.

Czytaj także o tragicznym wypadku tuż za granicą naszego powiatu.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Michu
  3 miesiące temu ocena: 100%  2
  Jaka wichura ludzie nie róbcie afery .Wichury zrywaja dachy a takie kominy są na co drogiej kamienicy tak w Borku jak i w Gostyniu .Firmy kominiarskie gdzie są na kontrolach nawet nie wychodzą na dach zobaczyć tylko kasa w drzwiach i dowidzenia Takie kominy mają po 80 albo i więcej lat i nikt nie stosowal tam cementu a jeśli już to śladowe ilości
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zniesmaczony
  3 miesiące temu ocena: 100%  1
  A co z wlascicielem tej ruiny ? Wypadalo by nakazac z urzedu do nalezytej konserwacji wiekowych posesji bo nastepnym razem moze dojsc do nieszczęścia.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji