Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Widać efekty ich pracy

› Aktualności ponad rok temu    27.04.2015
Bogumiła Rzeźnik
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Prace melioracyjne w gminie PoniecPrace melioracyjne w gminie Poniec fot. B. Rzeźnik

Reaktywowana Gminna Spółka Wodna (GSW) w Poniecu powstała na nowo w 2010 r. Jej odrodzenie było podyktowane licznymi zaniedbaniami melioracyjnymi, co odbiło się bardzo niekorzystnie na rolnikach, którzy nie zdołali wówczas w ogóle zebrać plonów.

Był to trudny rok, Poniec się topił, a Rów Polski znajdował się w fatalnym stanie. Zgodziłem się zostać przewodniczącym nowej spółki, gdyż nikt nie chciał tej odpowiedzialności podjąć. Od tego czasu wspólnie z zastępcą i zarządem wzięliśmy się do pracy – mówi Krzysztof Wachowiak, przewodniczący GSW w Poniecu.

W naszym działaniu najważniejsze jest zrozumienie i dobra współpraca z burmistrzem, dzięki której, co roku na wykonywane prace otrzymujemy gminną dotację – dodaje przewodniczący.

Więcej w najnowszym numerze "Życia Gostynia"
 

Czytaj także o zasypanych rowach w Piaskach

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!