Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Więcej dla wójta

› Gospodarka 4 miesiące temu    27.02.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Arch. portalu

O 132 złote wzrosło wynagrodzenie wójta Pępowa. Radni zgodzili się na propozycję przewodniczącego i zagłosowali jednogłośnie „za”.

 

- Wszyscy dostali podwyżki w tym roku: radni, sołtysi, pracownicy i tak samo należy się panu wójtowi. Proponuje się podnieść dodatek specjalny o 2% - mówił Zenon Rogala, przewodniczący RG Pępowo. Radni nie mieli dodatkowych pytań. - Są uśmiechy, nie ma głosów – podsumował przewodniczący. Uchwałę przegłosowano piętnastoma głosami „za”. To oznacza, że wynagrodzenie wójta Grzegorza Matuszaka wzrosło z 9 850 zł na 9 982 zł.

- Będę starał się pracować tak, żebyście mieli przeświadczenie, że to są dobrze wydane pieniądze. Mogę ze swojej strony zagwarantować pełne zaangażowanie – powiedział do radnych sam zainteresowany. 

Wynagrodzenie wójta:

wynagrodzenie zasadnicze: 4.700 zł

dodatek funkcyjny: 1.900 zł

dodatek za staż pracy 20%: 940 zł

dodatek specjalny 37% (podniesiony z 35%, czyli wzrost o 132 zł): 2.442 zł

Razem: 9.982 zł

Czytaj także: Ma blisko 110 lat. Po renowacji odzyska drugą młodość.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jarock
4 miesiące temu ocena: 100%  1
Niezła argumentacja : " bo wszyscy dostali ... ". Mają ludzi za durniów ? Podwyżkę się dostaje za dobrą pracę i wyniki czy za coś innego ??? Niech Ci którzy stosują te argumentację założą własną firmę. Pan przewodniczący i radni skompromitowali się.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji