Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Więcej miejsc dla niepełnosprawnych?

› Aktualności ponad rok temu    7.04.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 5 / 80%
A A A
 fot. A. Fajczyk

O rozważenie zmiany zarządzenia, dotyczącego strefy płatnego parkowania w Gostyniu poprosił radny Marcin Maciejewski na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Gostyniu. - W dokumencie jest zapis o bezpłatnym parkowaniu dla osób niepełnosprawnych tylko w miejscach wyznaczonych. Czy gmina mogłaby rozważyć wprowadzenie zmian tak, by niepełnosprawni mogli bezpłatnie parkować na terenie całego miasta? - zastanawiał się rajca. Gmina odniosła się negatywnie do tego wniosku. Marcin Krawiec, dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu (administratora miejskich parkingów) uważa, że wprowadzenie całkowitego zwolnienia z opłat osób, dysponujących kartami parkingowymi doprowadzi do zaburzenia podstawowego celu strefy parkowania, czyli do zaburzenia rotacji pojazdów.

Czy radny Maciejewski zamierza "odpuścić"? Czytaj w bieżącym numerze "Życia Gostynia"

 

Czytaj jak radny Czupryński miesiąc później przeforsował na sesji wprowadzenie specjalnego abonamentu dla niepełnosprawnych? oraz  czy Gostyń  jest przyjazny dla niepełnosprawnych?

+ 4 głosów: 5 (80%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!