Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Więzy krwi są najważniejsze

› Społeczeństwo ponad rok temu    6.07.2015
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Czułościom nie było końcaCzułościom nie było końca fot. arch. uczestników

Rodziny nie zawiodły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach. Na corocznym zjeździe familijnym pojawiło się kilkaset osób. Nikt z personelu nie pamięta, aby tak liczne grono przybyłych, kiedykolwiek przyjechało w odwiedziny.

- W tym roku jest naprawdę sporo osób. Bardzo się cieszymy, że te rodziny przyjeżdżają, bo jednak mieszkańcy czekają na ich przyjazd. Chcą się też pochwalić, i swoim miejscem zamieszkania, i też rodzinami przed innymi współmieszkańcami, pracownikami. Jest to zawsze wielka radość, że tutaj są, że odwiedzają bliskich, bo to jest bardzo ważne - mówi dyrektor Agnieszka Jackowiak. I rzeczywiście na twarzach pensjonariuszy widać było niewysłowione szczęście, gdy ujrzeli swoich najbliższych.

Czytaj także: o trzeciej wojnie światowej oraz komfortowej opiece w Szelejewie

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!