Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Wjechał w ogrodzenie

› Z policji 10 miesięcy temu    26.09.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 6 / 83%
A A A
Gostyń/Poniec wczorajsza aura sprzyjała kolizjomGostyń/Poniec wczorajsza aura sprzyjała kolizjom fot. Marek Dąbkowski - Fotolia

Mokra od siąpiącego deszczu nawierzchnia dróg i mglista aura spowodowały, że policjanci byli wczoraj wzywani kilka razy do kolizji. O zderzeniu peugeota z beczkowozem w Krobi piszemy TUTAJ.

Około godz. 11.40 w Gostyniu, na skrzyżowaniu Alei Kasyna Gostyńskiego i ul. Broniewskiego (os. Pożegowo) kierujący pojazdem marki Seat Ibiza na oznakowanym skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu BMW X3. Doprowadził w ten sposób do zderzenia bocznego. Kierujący BMW zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w skodę. Policjanci z gostyńskiej drogówki ustalili, że kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł, „zarobił” 6 punktów karnych.

Z kolei usterka układu kierowniczego peugeota była przyczyną zdarzenia w Poniecu na ul. Dworcowej, do którego doszło w środę po południu, ok. godz. 17.30. Kierowca, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Uczestnicy nie odnieśli obrażeń.

+ 5 głosów: 6 (83%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!