Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Właściciel się odnalazł. Mamy nadzieję, że kuc będzie szczęśliwy

› Aktualności ponad rok temu    19.04.2016
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
Piaski. Kuc przywędrował do Szelejewa II z Zalesia Wielkiego w gm. KobylinPiaski. Kuc przywędrował do Szelejewa II z Zalesia Wielkiego w gm. Kobylin fot. A. Fajczyk

Musimy pożegnać się z kucem. Jego właściciel się odnalazł. Około godziny 16.00 odebrał zwierzę z terenu Domu Zdrowia i Spokoju w Szelejewie II. Okazało się, że kucyk przeszedł trochę kilometrów, gdyż przywędrował z powiatu krotoszyńskiego. A do niedawna mieszkał podobno na Mazurach.

W akcję poszukiwania właściciela tego niewielkiego konia włączyło się sporo internautów i gości, którzy odwiedzają nas na facebooku. Już po 20 minutach jeden z internautów skojarzył zwierzę z mieszkańcem Zalesia Wielkiego (gm. Kobylin). Otrzymaliśmy też sygnały telefoniczne i przez internet, że kucyk spacerował po drodze w Bielawach Pogorzelskich, widziany był również w Gumienicach. Na wszelki wypadek przeprowadziliśmy wywiad środowiskowy w naszym, boreckim Zalesiu, czy ktoś z mieszkańców „nie zgubił pupila”.

Mieszkaniec Zalesia Wielkiego przyjechał do Szelejewa po kilku godzinach, z przyczepką. A ponieważ nie miał przy sobie dokumentów, świadczących o tym, że jest właścicielem kuca, przekazanie odbyło się zgodnie z prawem, w obecności policji. Mamy nadzieję, że ten niewielki koń w gospodarstwie w Zalesiu Wielkim będzie szczęśliwy. Dziękujemy internautom za szybką reakcję i pomoc w odnalezieniu pana kucyka.

ZOBACZ zdjęcia kucyka

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!