Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Włodarz podjął męską decyzję

› Społeczeństwo ponad rok temu    18.09.2016
Agata Fajczyk
komentarzy 7 ocen 2 / 100%
A A A
Gostyń. Kamienica na rynku nie została sprzedanaGostyń. Kamienica na rynku nie została sprzedana fot. A. Fajczyk

- Gmina Gostyń kończy procedurę sprzedaży kamienicy przy ul. 1 Maja 1 - oznajmił burmistrz Jerzy Kulak na sesji Rady Miejskiej w Gostyniu, która odbyła się w ubiegłym tygodniu. Ostatni przetarg na sprzedaż kamienicy, znajdującej się przy gostyńskim rynku odbył się 15 września. W wyznaczonym terminie wpłacone zostało jedno wadium. Osoba zainteresowana nabyciem nieruchomości nie przystąpiła jednak do przetargu.

- Dzisiaj kamienica nie jest już na sprzedaż - mówił kilka godzin po zamknięciu przetargu gostyński włodarz, mimo że formalnie wciąż obowiązuje uchwała, w której gostyńscy radni zdecydowali, że obiekt ma być sprzedany. - (...)Jeśli ktoś zgłosi się, że znowu jest chętny kupić budynek, uważam, że nie powinniśmy rozpoczynać już żadnych rozmów. Podjęliśmy już męską decyzję - przekonywał radnych Jerzy Kulak.

Jakie będą losy budynku, umieszczonego na narożniku gostyńskiego deptaku i rynku? Czy gmina Gostyń znajdzie środki na remont?

Czytaj w kolejnym wydaniu „Życia Gostynia”

Czytaj o wypadku na krajowej "dwunastce"

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Niezłomny Ż.
ponad rok temu 8
Wysadzić w powietrze Zbychu M.to później posprząta zamíatarką i gitara...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxx
ponad rok temu 7
gdyby przez te lata mniej do kieszeni brali to na remont już dawno by było
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gnom
ponad rok temu ocena: 0%  6
A już myślałem, że przekażą ten budynek parafii lub klasztorowi za symboliczna złotówkę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ micz
ponad rok temu ocena: 57%  5
Że-na-da. Żenada, ale w komentarzach płynących prosto ze starostwa. Wasz koleś rządził tą wioską przez 20 lat i nie zrobił totalnie NIC w większości spraw (może za wyjątkiem zakupu złotonośnej łąki pod ul. Europejską). Teraz rządzi co prawda kolejny koleś, ale ten chociaż kilka rzeczy zrobił tak, aby jakoś mieszkańcom pomóc (ścieżki, nowe drogi, remonty) a jego aktywność nie ogranicza się do spotkań opłatkowych z emerytami na Brzeziu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wiechu
ponad rok temu ocena: 50%  4
A jeszcze w lipcu Burmistrz z Radnymi podjął męską decyzję o sprzedaży kamienicy. Myślał, że zarobi a tu...d..a :(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie męskie
ponad rok temu ocena: 41%  3
Trochę śmieszne z tą męską decyzją. Męskie decyzje podejmuje się szybko i stanowczo a nie po tylu zmarnowanych latach. Uczciwie byłoby się przyznać do porażki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jerzy
ponad rok temu ocena: 39%  2
święte słowa. A 20 lat to pewnie tatuś lub mamusia męskich słów. przypomnę że kulak już zmarnował 6 lat. Za woźniakowskiego przynajmniej kamienica przynosiła dochody - sklepy, apteka, fryzjer. A teraz to tylko stoi, straszy i od 6 lat generuje koszty. wg moich informacji około 20 tys rocznie - podatek oraz prąd i gaz na ogrzewanie pustostanu szczurom.
~ 20 lat
ponad rok temu ocena: 60%  1
Te zmarnowane lata to chyba Woźniakowskiego i jego ekipy - 20 lat zastanawiania się co dalej. Przyszedł nowy i zdecydował albo sprzedajemy, jak nie będzie kupca remontujemy. Każde rozwiązanie jest lepsze niż udawanie przez lata że jakoś to będzie. Co nie panowie z Naszej Gminy (SKW)? Ile to lat na kamienicę nie było żadnego pomysłu? 20 lat!