Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Mural na ścianie biblioteki. Dołącz i maluj

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    30.06.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców do współtworzenia nowe muraluGostyń. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców do współtworzenia nowe muralu fot. Tomasz Teodorczyk

Mieszkańcy miasta, pod okiem gostyńskiej malarki Aleksandry Adamczak, tworzą nowy mural na ścianie Biblioteki Publicznej w Gostyniu. Przez piątkowe popołudnie zebrani uczestnicy wycinali szablony i tworzyli szkic na ścianie.

R E K L A M ABolsius

O malowaniu muralu dowiedziałam się przez portal społecznościowy, zachęciłam koleżankę i przyszłyśmy. Czemu nie spróbować? Z koleżanką Karoliną lubimy się udzielać społecznie, a coś takiego jest dla nas nowym doświadczeniem - zdradza Wiktoria Szczepaniak, młoda uczestniczka przedsięwzięcia.

Całe wydarzenie odbywa się w ramach projektu ,,Czytaj z Franciszką!” poświęconemu polskiej księgarce i jednej z pierwszych kobiet w parlamencie - Franciszce Wilczkowiakowej. Malunek nie jest dosłownym odzwierciedleniem jej wizerunku, ale symbolem czytelnictwa.

Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne osoby do współpracy. Mural będzie malowany przez całą sobotę a oficjalne zakończenie zaplanowano w środę 4 lipca. Można dołączyć w każdym momencie i razem współtworzyć nowe malowidło.

 

Czytaj także o planach rozbudowy basenu

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!