Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Wśród kandydatów jest przyszła komendantka?

› Społeczeństwo 8 miesięcy temu    25.11.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. gostynska.pl

Kilka osób chciałoby zająć stołek komendanta Straży Miejskiej w Gostyniu. Termin przyjmowania ofert w konkursie na stanowisko komendanta zakończył się 18 listopada.

W ramach prowadzonego naboru swoją kandydaturę do Urzędu Miejskiego w Gostyniu zgłosiło 5 osób, w tym czterech mężczyzn i jedna kobieta. Średnia wieku kandydatów to 42 lata.

Aktualnie odbywa się weryfikacja danych zawartych w załączonych dokumentach i oświadczeń kandydatów. Pracuje nad tym komisja rekrutacyjna. Rozstrzygnięcie konkursu zapowiadane jest za 2, może 3 tygodnie.

- Zostanie podane do publicznej wiadomości poprzez umieszczenie informacji w Biuletynie Informacji Publicznej gostyńskiego magistratu oraz na elektronicznych tablicach urzędu niezwłocznie po zakończeniu procedury naboru - informuje Renata Ignasiak, sekretarz gminy.

Obecny komendant Andrzej Maćkowiak będzie pełnił swoją funkcję do końca 2019 roku.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ (:)
8 miesięcy temu 1
No i co w związku z tym? Kobieta to stworzenie takie samo jak mężczyzna wiec nie rozumiem co to za różnica
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji