Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Wszyscy jesteśmy w żałobie

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    14.04.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Hymnem Polski rozpoczęła się wczoraj wieczorem msza święta w Bazylice Świętogórskiej, w intencji Ojczyzny i wszystkich ofiar tragicznej katastrofy w Smoleńsku.

Kościół pełen był mieszkańców Gostynia i powiatu. Odczytano nazwiska 96 ofiar katastrofy samolotu prezydenckiego Tu-154 pod Smoleńskiem. - Dzisiaj wszyscy razem jesteśmy jedną rodziną. Jeszcze nie dowierzamy, że to naprawdę się stało, to się wydarzyło. Pojawia się wiele pytań, wiele myśli, wiele spekulacji. Zastanawiam się nad sensem śmierci Pana Prezydenta. Dlaczego? Nie podejmuję się odpowiedzieć, ale myślę, że to nie tylko symbol, bo mówimy, że to przeklęta ziemia, że tak jak przed laty siedemdziesięciu, tak znów kwiat Polski został zabrany. Ale myślę trochę inaczej, co było najważniejsze dla Pana Prezydenta? Myślę, że przede wszystkim zabiegał o prawdę w naszym narodzie i o prawdę między naszymi narodami: rosyjskim i polskim - mówił ksiądz superior Marek Dudek. (iza)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!