Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Wybory prezydenckie 2020. Ostatnie godziny, aby się dopisać

› Aktualności miesiąc temu    23.06.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Adobe Stock

Zamierzacie pójść do urny 28 czerwca, kiedy odbywać się będą wybory prezydenckie 2020? Wiecie, gdzie będziecie na urlopie w tym czasie? Jeszcze przez kilka godzin można dopisać się do spisu wyborców termin mija dzisiaj, we wtorek 23 czerwca.
 

Do spisu wyborców można dopisać się stacjonarnie w urzędzie dowolnej gminy w Polsce.

W Gostyniu sprawą zajmuje się wydział spraw obywatelskich Urzędu Miejskiego w Gostyniu (ul. Wrocławska 256). Ale załatwicie to szybciej i bezpieczniej - wysyłając elektroniczny wniosek przez platformę ePUAP. Aby skorzystać z usługi dopisania do spisu wyborców online nie trzeba żadnych dodatkowych dokumentów. Potrzebny jest wyłącznie profil zaufany na platformie ePUAP lub dostęp do bankowości elektronicznej.

W przypadku, gdyby odbyła się druga tura wyborów do spisu wyborców będzie można dopisać się od 29 czerwca do 7 lipca. Uwaga! Osoby, które dopisały się przed I turą nie muszą robić tego ponownie - dopisanie do spisu skutkuje na obie tury.

Przypomnijmy, dopisanie do spisu wyborców jest wpisem jednorazowym - do najbliższych wyborów.

Dotychczas w gminie Gostyń do spisu wyborców dopisało się 125 osób.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!