Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Wygrali w okrojonym składzie

› Sport i rekreacja› Piłka nożna ponad rok temu    3.03.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Astra Krotoszyn - Korona Piaski 0 : 3Astra Krotoszyn - Korona Piaski 0 : 3 fot. R. Walkiewicz

Choć Grzegorz Posikata nie miał do dyspozycji wszystkich podstawowych zawodników, to nie przeszkodziło Koronie w odniesieniu czwartego zwycięstwa w zimowym okresie przygotowawczym. Korona pokonała Astrę Krotoszyn 3 : 0. 

Trener Grzegorz Posikata nie mógł skorzystać zawodników z różnych powodów.  Niektórzy piłkarze narzekają na drobne urazy, dlatego wolałem dmuchać na zimne i odpoczywali. Przytrafiły się też chłopakom choroby, a niektórym w grze przeszkodziły sprawy prywatne – tłumaczy nieobecność zawodników Grzegorz Posikata. Mimo osłabienia Korona nie miała problemów z pokonaniem Astry Krotoszyn. - Astra zagroziła naszej bramce dwa razy i stało się to po naszych błędach przy wyprowadzaniu piłki. Próbowaliśmy konstruować akcję od tyłu i przytrafiło się kilka błędów. Jestem zadowolony, że zagraliśmy mecz na normalnym boisku, a nie sztucznej płycie. Dzisiaj młodsi zawodnicy mieli okazję zagrać w większym wymiarze czasowym. Była to dla nich szansa na pokazanie się. Jedni się sprawdzili, inni trochę mniej – powiedział trener Korony. Kolejnym sparingpartnerem będzie Juna-Trans Stare Oborzyska. Mecz zostanie rozegrany w sobotę o godz. 15.00 w Piaskach. 

Kania ograła mocnego rywala.

Astra Krotoszyn – Korona Piaski 0 : 3
0 : 1 – Sebastian Kubiak
0 : 2 – samobójcza
0 : 3 – Paweł Wasielewski
Korona: Urbański – Wyrzykiewicz, Gendera, Stachowiak, Wojtyczka, Wasielewski, Wendzonka, Malicki, Kubiak, Witomski, Talaga oraz Lajszner, Dziura, Jankowiak, Holewiński

Lew Pogorzela - Korona Piaski 1 : 3

Sparta Miejska Górka - Korona Piaski 0 : 4

Stal Pleszew - Korona Piaski 3 : 2

Warta Śrem - Korona Piaski 1 : 3

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!