Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Wylicytuj koszulkę Bosackiego

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    19.05.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyńscy policjanci wystawili na aukcję charytatywną piłkę nożną z autografami zawodników Lecha Poznań, koszulki meczowe Bartosza Bosackiego i Bartosza Rymaniaka, oraz wiele innych przedmiotów.

Cały dochód z licytacji zostanie przekazany Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski „Kasia” z Gostynia i rodzinie zabitego policjanta Andrzeja Struja. Jeszcze przez pięć dni można licytować koszulki meczowe z podpisami zawodników Lecha Poznań i Zagłębia Lubin. Ponadto na aukcje zostały wystawione albumy, książki, piłka nożna z autografami zawodników Kolejorza i czapeczka policjanta z Houston. Zebrane z aukcji pieniądze zostaną przekazane na pomoc dzieciom z porażeniem mózgowym z naszego powiatu oraz sierotom po zabitym policjancie. Wszystkie przedmioty można licytować w serwisie allegro. Żeby wziąć udział w aukcji, najprościej w wyszukiwarce tego serwisu wpisać słowo Bosacki, a potem poszukać innych przedmiotów wystawionych przez użytkownika o nicku „Policja dzieciom”. (iza)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!