Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Wyłoniona i zatwierdzona na dyrektora

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    25.11.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 4 ocen 186 / 100%
A A A
Borek Wlkp. Elżbieta Figielek będzie dyrektorem zespołu szkół w Borku Wlkp.Borek Wlkp. Elżbieta Figielek będzie dyrektorem zespołu szkół w Borku Wlkp. fot. archiwum Życia Gostynia/ A.Fajczyk

Dyrektorem Zespołu Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Borku Wlkp. została Elżbieta Figielek. To ona zastąpi na tym stanowisku śp. Krzysztofa Baskę. Nagła śmierć poprzedniego dyrektora spowodowała, że od początku lipca obowiązki po nim przejęła Elżbieta Figielek.

Jak wcześniej zapowiadał burmistrz Borku, gmina ogłosiła konkurs na to stanowisko. Patrząc na zgłoszone kandydatury, można powiedzieć, że nie cieszył się zbyt dużym zainteresowaniem. Do 30 października wpłynęły tylko dwie. Zgłosiły się pełniąca obowiązki dyrektora Elżbieta Figielek i Magdalena Jasik-Wiśniewska, która jest nauczycielką ZSZ w Gostyniu. - Kandydatki spełniły wszystkie wymagania formalne wskazane w ogłoszeniu. W związku z tym podjęto uchwały o ich dopuszczeniu do dalszego postępowania konkursowego – poinformowała Jolanta Chudzińska, zastępca burmistrza Borku.

Komisja oceniła biorące udział w konkursie pod względem merytorycznym. Szczególnie zwrócono uwagę na przedstawioną koncepcję funkcjonowania i rozwoju szkół, wchodzących w skład Zespołu Szkół im. Powstańców Wlkp. (gimnazjum i placówka ponadgimnazjalna). Wzięto pod uwagę także udzielane przez startujące w konkursie odpowiedzi na zadawane pytania z zakresu zadań, związanych z kierowaniem placówką. Na stanowisko zarządzającej zespołem szkół, komisja zaproponowała osobą Elżbiety Figielek, a burmistrz Borku Marek Rożek ostatecznie zatwierdził kandydaturę.

+ 186 głosów: 186 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ HAnaSerdecz
ponad rok temu ocena: 98%  5
Serdeczne gratulacje pani Elżbieto :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hubert
ponad rok temu ocena: 99%  4
Gratuluje Pani
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ uczeń
ponad rok temu ocena: 73%  3
Super gratulacje tylko ta wasza sekretarka nie nadaje się na tym stanowisku .Bezczelna I nie miła takiej my nie chcemy .Też trzeba ogłosić konkurs na stanowisko sekretarki bo do budy się się chce iść .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kfffiatek
ponad rok temu ocena: 55%  2
a kto jest sekretarką?
~ xxx
ponad rok temu ocena: 98%  1
Wielkie Gratulacje :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji