Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w audi

› Z policji miesiąc temu    30.05.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kolizja w Miejskiej Górce, którą spowodowała mieszkanka gm. PępowoKolizja w Miejskiej Górce, którą spowodowała mieszkanka gm. Pępowo fot. KPP w Rawiczu

Osiemnastoletnia dziewczyna z gminy Pępowo jest odpowiedzialna za spowodowanie zdarzenia drogowego w centrum Miejskiej Górki. Nie jechała sama. Czy ktoś trafił do szpitala?

Do stłuczki dwóch osobówek - jak podaje portal rawicz24.pl - doszło 29 maja, tuż przed godz. 22.00. Mieszkanka powiatu gostyńskiego jechała daewoo tico z trzema pasażerkami. W Miejskiej Górce na skrzyżowaniu ul. Sportowej, Jana Pawła II i Wojska Polskiego, wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w audi, które prowadził 20-latek z gminy Pakosław. Mężczyzna też nie podróżował sam - miał w aucie dwóch pasażerów. Z informacji portalu rawicz24.pl wynika, że żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał hospitalizacji.

Resztki pokolizyjne ze skrzyżowania usunęli strażacy ochotnicy z Miejskiej Górki

Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 18-latce. Sprawa trafi do sądu.

O stłuczce w centrum Gostynia, na którą najechał patrol policji - KLIK

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!