Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Wypadek na feralnym skrzyżowaniu. Poszkodowani w szpitalu

› Z policji ponad rok temu    4.04.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Skrzyżowanie dróg krajowej z wojewódzkąSkrzyżowanie dróg krajowej z wojewódzką fot. A. Twardowska

Od wczesnych godzin rannych zablokowane jest skrzyżowanie drogi krajowej nr 12 z drogą wojewódzką 437. Czołowo zderzyły się tam dwa auta.

 

Służby ratunkowe otrzymały wezwanie około godziny 5.15. Na drodze prowadzącej do Borku Wielkopolskiego, bus zderzył się z samochodem do transportu zwierząt. Cztery osoby trafiły do szpitala. 

Aktualizacja, godz. 10.20:

Centrum Powiadamiania Ratunkowego poinformowało gostyńską komendę straży pożarnej o czołowym zderzeniu i jednej zakleszczonej w aucie osobie. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy PSP z Gostynia oraz dwa zastępy OSP z Borku Wlkp.

Volkswagen transporter zderzył się z samochodem ciężarowym do przewozu zwierząt. Po dotarciu strażaków na miejsce, kierowca busa był zakleszczony w aucie, natomiast pozostali poszkodowani korzystali już z pomocy ratowników medycznych.

- Po odłączeniu akumulatorów, zabezpieczeniu i oświetleniu terenu akcji, strażacy przystąpili do uwalniania poszkodowanej osoby, która została zakleszczona w busie. Korzystając z rozpieracza ramieniowego i nożyc hydraulicznych, zapewnili dostęp do kierowcy. Ewakuowano go na noszach do karetki – mówi mł. bryg. Michał Pohl, oficer prasowy gostyńskiej straży.

Na miejscu nadal trwają czynności.

Dwa tygodnie temu w tym samym miejscu czołowo zderzyły się osobówki - czytaj TUTAJ.  W styczniu natomiast wyciągano TIR-a z pobocza - KLIK.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Rrrr
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Najlepszym rozwiazaniem bylo by rondo. Kierowcow by spowolnilo
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji