Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Wypadek na granicy powiatów. Dwaj kierowcy trafili do szpitali

› Wypadki 8 miesięcy temu    25.11.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dawid Bela "Życie Rawicza"

Dwa pojazdy zderzyły się czołowo w okolicy Tarchalina, w pobliżu granicy gmin: Bojanowo i Poniec. Poszkodowane są dwie osoby - kierowcy obu pojazdów. Wśród nich znajduje się mieszkaniec powiatu gostyńskiego.

Jak podaje portal rawicz24, wypadek miał miejsce dziś po godz. 15.00. Zderzyły się dwa samochody: dostawczy peugeot i osobowa skoda. Ze wstępnych ustaleń rawickiej policji wynika, że kierowcą peugeota boxerem był mieszkaniec powiatu gostyńskiego. Mężczyzna nagle stracił kontrolę nad pojazdem. Zjechał na lewy pas drogi i uderzył czołowo w jadącą z przeciwka skodę fabię, którą prowadziła mieszkanka powiatu leszczyńskiego. Na miejsce wezwano dwa zespoły ratownictwa medycznego, policjantów, strażaków zawodowych i druhów z Bojanowa.

Kiedy na miejscu zdarzenia pracowały służby, droga była zablokowana, wyznaczono objazdy.

Z relacji rawicz24 wynika, że kierujący pojazdami trafili do szpitali. Mężczyzna został przetransportowany do rawickiej lecznicy, a kobieta - do leszczyńskiej. Wiadomo, że kierująca skodą doznała obrażeń na czas powyżej dni siedmiu.

Około godziny 19.00 służby zakończyły czynności na miejscu wypadku. Droga Poniec-Bojanowo jest już przejezdna.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!