Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Wypił i uderzył

› Z policji ponad rok temu    15.04.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Jiri Hera - Fotolia.com

Nie miał szczęścia 71-letni kierowca, który brał udział w sobotnim (13 kwietnia) zdarzeniu. Znalazł się w nieodpowiednim miejscu i czasie, bo w jego pojazd uderzył pijany kierowca. 

 

Na skrzyżowaniu ulic Twardowskiego z Pionierską w Gostyniu, przed godziną 18., kierujący bmw nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu samochodem marki renault captur. Uderzył w jego bok.

- Okazało się, że sprawca był w stanie nietrzeźwości, miał blisko dwa promile – mówi asp. sztab Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy gostyńskiej komendy policji.

Uczestnicy nie żądali pomocy medycznej. 37-latek poniesie konsekwencje swojego zachowania. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Wniosek o ukaranie trafi do sądu.

Czytaj także o bocianach, które zagłuszają syrenę alarmową. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!