Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Wysoka forma "Marcinka"

› sport i rekreacja› aktualności ponad rok temu    5.05.2010
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Doskonale w ostatnich dwóch tygodniach spisał się junior młodszy Kolarskiego Klubu Sportowego Gostyń Łukasz Marcinkowski, który aż czterokrotnie stawał na podium.

W rozegranych w ostatni weekend kwietnia zawodach Pucharu Polski Marcinkowski zajął drugie miejsce w wyścigu ze startu wspólnego. - Pierwsza informacja była taka, że Łukasz wygrał. Fotofinisz wykazał jednak, że przegrał o grubość opony. Łukasz wykorzystał, że na metę wjechał cały peleton. Bardzo dobrze rozprowadził go Przemek Swojak, którego jednak dopadł pech – stwierdził Minta.

Wysoką formę Marcinkowski potwierdził w pięcioetapowym Międzynarodowym Wyścigu Juniorów Po Ziemi Kluczborskiej. "Marcinek" wygrał pierwszy i czwarty etap, a na piątym minął linię mety jako trzeci. W klasyfikacji generalnej uplasował się na óśmym miejscu.

(HaS)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ xxxx
ponad rok temu 1
brawo :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji