Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Wystąpiły on-line. Otrzymały pewną propozycję...

› Kultura i Rozrywka 18 dni temu    16.06.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. GOK Pępowo

Złote, polskie przeboje rozbrzmiały na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Pępowie. W ubiegłą sobotę (13 czerwca) zorganizowano tam koncert on-line, transmitowany w czasie rzeczywistym. Każdy z mieszkańców bez wychodzenia z domu mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu.

 

- Ze względu na panujące zalecenia sanepidowskie dotyczące profilaktyki SARS-COVID-19 na audytorium zasiąść mogło niewiele osób, ale wszystkie miejsca zostały zapełnione – mówi Leszek Żelazny, dyrektor GOK.

Na scenie w sobotę pojawiły się absolwentki pępowskiej szkoły: Natalia Kołodziejczak z Gębic, Klaudia Berger z Krzekotowic, Martyna Stróżyk z Pępowa, Roksana Rosa ze Skoraszewic, Marta Krzyżoszczak z Gębic i Marta Pacanowska z Pępowa.

Każda z występujących wyszła na scenę trzy razy – jedną piosenkę wykonywała solowo, dwie pozostałe w duetach. Po koncercie wójt gminy zaproponował dziewczynom nagranie płyty, która być może ukaże się jeszcze w tym roku.

Wydarzenie można obejrzeć TUTAJ.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!