Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Wyższe opłaty za parking?

› Gospodarka ponad rok temu    8.08.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum gostyńska.pl

Jakiś czas temu Sejm uchwalił ustawę o partnerstwie publiczno-prywatnym, przez którą ceny w strefach płatnego parkowania mogą ulec zmianie. Opłaty za postój na parkingu i kary za nieprzestrzeganie przepisów będą znacznie wyższe.

R E K L A M ABolsius

W Gostyniu istnieje 10 stref płatnego parkowania, prowadzonych przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Zaliczają się do nich ulice: Kolejowa, Witosa, Łazienna, Łącznikowa, Powstańców Wielkopolskich, Wrocławska. Parkomaty znajdują się również na ulicach: Tkackiej, Jana Pawła II, Łąkowej i Helsztyńskiego.

Parkowanie jest płatne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00. Soboty, niedziele i święta są dniami wolnymi od opłat. Za nieuiszczenie opłaty grozi kara 50zł (zmniejsza się ona do 30zł, gdy zapłaci się ją w terminie do 7 dni roboczych).

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu - Marcin Krawiec informuje, że ustawa „nie wejdzie w życie”, gdyż dotyczy ona tylko miast powyżej 100 tysięcy mieszkańców. 

Czytaj: 300 złotych przysługuje raz w roku - TUTAJ

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Paweł25
ponad rok temu ocena: 100%  4
Parkingi to usługi, które ze swojej specyfiki są długoterminowe, a jeśli dodatkowo wyposażone są w środki bezpieczeństwa, tym bardziej zasługują na stosowne opłaty za użytkowanie. Ja bardzo chętnie płacę, kiedy przebywam na http://lotniskomodlin.org/ ponieważ mam świadomość, że te pieniądze stanowią wynagrodzenie za prawidłowo wykonaną prace.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ modry
ponad rok temu ocena: 0%  3
Chciałeś wykazać się mądrością,ale coś nie wyszło.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oj modry...
ponad rok temu 2
Pan redaktor poprawil czyli wyszlo...
~ chyba nie tak...
ponad rok temu ocena: 100%  1
Gzie jest w Gostyniu ulica LAZIENKA? Wypowiedz Marcina Krawca chyba dotyczyla miasta Gostyn,a nie POWIATU.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji